מהנעשה בעמותה

סדרה של 12 מפגשי קריאה לאזרחים ותיקים עם ירידה בזיכרון ולאחד מבני משפחתם (בן/ת זוג של האזרח הותיק או בנו/בתו הלוקחים חלק מרכזי בטיפול בו).

הסדרה בהנחייתה של ענת צ'רנובילסקי ביבליותרפיסטית מוסמכת. מפגשי סיפור קרוב ללב הם ביוזמת ספריות תל אביב, בשיתוף עם מינהל השירותים החברתיים ועמותת עמדא.

מועד תחילת המפגשים נדחה. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם מרים פוזנר,מנהלת ספריית בית אריאלה ומחלקת הספריות,אגף תרבות ואמנויות,מינהל קהילה, תרבות וספורט,עיריית תל אביב – יפו

באימייל  posner_m@mail.tel-aviv.gov.il או בטלפון 03-6913044

למידע נוסף על התכנית לחצו כאן

להסבר על ביבליותרפיה לחצו כאן

 

תכנית "ההחלטה" מחפשת בני משפחה שיהיו מוכנים להצטלם לתכנית

מדובר בתכנית דוקומנטרית, המשודרת בפריים טיים בערוץ 10 . בתכנית מלווים אנשים שמצויים בדילמה בחייהם, וצריכים לקבל הכרעה. בתכנית מתלבטים עימם, ועוזרים להם להגיע להחלטה.

התכנית מחפשת בני משפחה ( בן/בת זוג או ילדים ) שירצו להצטלם ולהיעזר בתכנית לגבי התלבטותם בנוגע להורה/ בן זוג מזדקן וחולה- האם להעבירו לבית אבות או להשאירו בבית.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות למנכ"ל עמותת עמדא גרי רוט office@alz-emda.org.il

 

 

דרוש/ה מרכז/ת מחקר

למחקר בינלאומי מרתק בתחום הזקנה העוסק בהערכת עמדותיהם של אנשי מקצוע בנוגע לירידה קוגניטיבית דרוש/ה מרכז/ת מחקר בחצי משרה.

למידע נוסף לחצו כאן

 

הספר "שאריות חיים" מאת תמר הרשקוביץ

אל עמותת עמדא הגיע הספר "שאריות חיים" של תמר הרשקוביץ.  הספר מספר את סיפורו של רופא בכיר, אב לשלושה ילדים שנשוי לאהבתו הגדולה רוזה, וחולה בדמנציה.

זהו סיפור על זקנה, שכול, אהבות ופרדות ועל אובדן המשמעות.

ניתן לרכוש את הספר דרך עמותת עמדא בטלפון 03-5341274.

 

 

הספר "זוכרים שש שש" מאת אהוד שפירא

אל עמותת עמדא הגיע הספר "זוכרים שש שש" של אהוד שפירא.  בספר עצות, הסברים ודוגמאות לתרגול ולאימון המוח. בנוסף בספר שיטות שיקלו עליכם  ויעזרו לכם להתנהל ביעילות מרבית.

ניתן לרכוש את הספר דרך עמותת עמדא בטלפון 03-5341274

 

 

 

ספר השירים של חנה הופר "התמודדות"

אל עמותת עמדא הגיע ספר השירים של חנה הופר "התמודדות".דרך שיריה הנוגעים ללב חנה משתפת את הקוראים בחוויותיה כמטפלת בבן זוג עם אלצהיימר, חוויות שבני משפחה רבים המטפלים בחולי אלצהיימר יוכלו להזדהות איתן. למעוניינים,  ניתן לרכוש את הספר דרך עמותת עמדא. עלותו לרוכשים דרך העמותה היא 20 שקלים.

lw8m3qo4giuavq

 

 

 

קבוצת רכבת אינטרנטית

הקבוצה נפגשת אחת לחודש. הקבוצה נפגשת בימי חמישי בין השעות 09:30-11:00.

להצטרפות יש להרשם מראש במייל : gez.sig@gmail.com

 התקבלו עותקים של הספר 36 שעות ביממה בעמותת עמדא

בעמותת עמדא התקבלה מהדורה מחודשת בעברית של הספר 36 שעות ביממה מאת ננסי ל. מייס, פיטר ו. רבינס. הספר עולה 50 שקלים. ניתן לרכוש את הספר דרך העמותה בטלפון 03-5341274.

 

אפליקציית Amity-אפליקציה חינמית לאנשים עם ירידה קוגניטיבית ובני משפחותיהם

האפליקציה המיועדת לאנשים עם ירידה קוגניטיבית ובני משפחותיהם. למידע נוסף ולהורדת האפליקציה:

http://www.amityathome.com/amity-lite-for-dementia/

 

עמותת עמדא בפייסבוק

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על פעילויות העמותה ועל כנסים? אתם מוזמנים ללחוץ לייק לדף עמותת עמדא בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/amutatemda

Bookmark the permalink.

Comments are closed